(0) |
Легкий і компактний міксер Panasonic MK-GH3WTQ ідеально підійде для невеликих кухонь. Він не займає багато місця під час зберігання, оскільки поміститься в будь-яку шухляду та на будь-яку полицю. Ви завжди можете ним скористатися й досягти прекрасного результату! Представлений пристрій легко впорається з різноманітними кремами, фруктовими мусами, коктейлями, різним тістом. Такий помічник незамінний, навіть якщо ви не вважаєте себе великим кулінаром.
Потужність
Міксер обладнаний мотором, потужність якого становить 175 Вт. Завдяки таким характеристикам він швидко та якісно приготує будь-яку суміш. З MK-GH3WTQ ви зрозумієте, що готувати найвигадливіші страви — просто та доступно кожному охочому!
Насадки
Ця модель комплектована двома насадками, які неабияк розширюють можливості пристрою. Віночок допоможе збити в піну білки, приготувати легке пюре, різні креми, фруктові муси. Насадка для замішування тіста буде дуже доречною, якщо потрібно замісити тісто. Причому не тільки рідке для млинців, а і для іншої випічки.
| Комплектация | Міксер Насадки Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 21 х 10 см |
| Вага | 1.08 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22 х 45 х 22 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 175 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 170 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.