(0) |
Міксер є одним з найпопулярніших предметів на будь-якій кухні, адже без нього майже неможливо приготувати ніжний однорідний крем або соус.
Модель Rotex RHM200-K має розширені можливості, позаяк у його комплектації, крім стандартних віночків для збивання й гаків для замішування тіста, передбачена ще ніжка блендера.
Цей блендер, з потужністю в 300 Вт, пропонує для роботи кілька швидкостей, а також турборежим. Він виготовлений у привабливому для споживача ергономічному дизайні з безпечною в процесі експлуатації конструкцією.
Крім цього, Rotex RHM200-K невибагливий в обслуговуванні та здатний слугувати досить тривалий термін незалежно від активності експлуатації, зберігаючи весь свій початковий функціонал.
| Комплектация | Насадки (3 шт.) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21 x 12 x 15 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Матеріал ніжки блендера: метал Хромовані насадки Кнопка від'єднання насадок |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Блендер Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 118 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.