(0) |
| Комплектация | Міксер Насадки (2 шт.) Стійка міксера Кронштейн Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.3800 кг |
| Вага в упаковці | 2.7000 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 31 х 23 х 24 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Додаткові характеристики | Хромовані насадки Кнопка від'єднання насадок Довжина шнура: 119 см |
| Потужність, Вт | 300 |
| Об'єм, л | 2 л |
| Кількість швидкостей | 5.0000 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Є |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Метал |
| Довжина шнура | 119.0000 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.