Міксер Tefal Powermix Silence HT650E38 — чудовий помічник для реалізації ваших кулінарних ідей! Мотор потужністю 600 Вт допоможе швидко впоратися з потрібним завданням, а лаконічний дизайн сподобається кожній господині.
Передова технологія Silence 600
Модель поєднує в собі ідеальну якість змішування та передову технологію шумозаглушення, що гарантує комфорт роботи та чудовий результат під час кожного використання.
Потужність 600 Вт
Потужність міксера 600 Вт дасть змогу вам швидко та легко досягти бажаної консистенції перемішування.
Ергономічна ручка
Зручна ручка з приємним на дотик покриттям забезпечує оптимальну ергономіку для абсолютно комфортного та легкого змішування.
Варіанти швидкості та режим Турбо
Різні варіанти швидкості та режим турбо дають змогу підібрати оптимальні параметри для досягнення бажаного результату. Готуйте різноманітні кулінарні шедеври легко.
2 вінчики з неіржавкої сталі
Високоякісні віночки з неіржавкої сталі легко впораються з поставленим завданням: від ідеально збитих яєчних білків та збитих вершків до смачного тіста для кексів. 2 гаки для тіста з неіржавкої сталі Міцні гаки для тіста з неіржавкої сталі легко перемішають щільне та пружне тісто для хліба, піци та інших борошняних виробів.
| Комплектация | Міксер Віночки Гачки для тіста Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 x 7.6 x 30.5 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.9 x 12.4 x 22.2 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Велика чаша, що обертається Режим TURBO |
| Потужність, Вт | 600 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Метал Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.