(0) |
Зручний і швидкий міксер Tefal HT310138 для ваших кулінарних ідей! Мотор потужністю 300 Вт швидко впорається з поставленим завданням, а лаконічний дизайн сподобається кожній господині!
Управління
5 швидкостей і турборежим забезпечують прекрасний контроль управління, що б ви не готували.
Насадки
Завдяки 2 наборам аксесуарів з нержавіючої сталі - віночки для рідкого тесту, тесту для пирогів, яєць і збитих вершків і спіралі для легкого приготування тіста для піци або хліба - ручний міксер Quick Mix стане відмінним помічником в будь-якому рецепті.
Комфортне використання
Спеціальна форма міксера дозволяє ставити його на стіл таким чином, щоб в процесі перерви робочі поверхні залишалися чистими.
| Комплектация | Міксер Металеві віночки Гаки для замішування густого тіста Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.1 x 14.7 x 8.4 см |
| Вага | 1.02 кг |
| Вага в упаковці | 1.317 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22 x 10.6 x 20 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.