(0) |
Міксер LIBERTON LHM-2803 — це електронний прилад спеціально розроблений для ретельного перемішування інгредієнтів при приготуванні різних страв. З його допомогою Ви можете швидко та легко приготувати крем для тортів, омлет, тісто для заливного пирога та багато іншого.
LIBERTON LHM-2803 оснащений потужним двигуном, який швидко перемішує продукти та створює однорідну масу. Міксер має кілька насадок для різних цілей — від змішування до збивання. Кожна насадка легко змінюється та встановлюється на міксер, що робить його універсальним та зручним для використання.
Крім того, міксер LIBERTON LHM-2803 має шість швидкостей, що дозволяє вибрати найкращу швидкість для конкретних продуктів. Є в цій моделі і турборежим.
Ручний міксер LIBERTON LHM-2803 — це необхідний прилад для будь-якого кухаря, кондитера або просто для дому. Він допомагає економити час та зусилля при приготуванні страв, а також забезпечує рівномірне змішування та збивання продуктів, що покращує якість кінцевого продукту.
| Комплектация | Вінчики Гачки для тіста |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19 х 8 х 15 см |
| Вага | 0.91 кг |
| Вага в упаковці | 1.14 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 20.6 х 10 х 20 см |
| Тип | Ручний |
| Фірмові технології | TurboPower |
| Додаткові характеристики | Матеріал насадок: хромована сталь Кнопка вилучення насадок |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Немає |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 0.9 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.