(0) |
Міксер Gorenje M360CW
Компанія Gorenje — провідний європейський виробник побутової техніки, який пропонує прекрасно продумані та технологічно досконалі прилади, які спрощують наше життя.
Висока продуктивність
На панелі керування на верхній панелі міксера розташовані вмикач живлення з вибором швидкості, кнопка турборежиму та фіксатор копистки. З цими міксерами з максимальною потужністю ви гарантовано досягнете потрібних результатів.
Легкість у користуванні
Завдяки спеціальній конструкції ручки міксера за неї зручно триматися, тому гарантований максимальний комфорт і практичність. Оскільки міксер має невелику вагу, користуватися ним дуже легко.
Легке чищення
Насадки й аксесуари можна легко та зручно вимити в посудомийній машині.
| Комплектация | Вінички з нержавіючої сталі Гаки для тіста Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.2 х 18.8 х 8.4 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 10 х 20 х 20.1 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Ручка регулювання швидкості Кнопка "Турбо" Робота на змінному струмі (AC двигун) Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Потужність, Вт | 345 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 130 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.