(0) |
Міксер PHILIPS HR3781/10 з п'ятьма режимами швидкості та турборежимом для максимального контролю за процесом змішування.
Видовжена форма міксера дає змогу легко обробляти інгредієнти навіть у важкодоступних ділянках ємностей.
Регульований штекер та гнучкий кабель можна розмістити як вам зручно, щоби він не заважав під час використання міксера.
Застосовуйте функцію Soft Start — з нею прилад поступово набирає потужність задля уникнення бризок.
Світлодіодний дисплей для зручності позначення швидкості.
| Комплектация | Міксер Гаки для тіста 2 шт Вінчики 2 шт Стакан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.3 х 18 х 23.4 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24.3 х 21 х 28.3 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Захист від випадкового випадання насадок Функція Soft Start Гаки для тіста із неіржавної сталі Вінчик з тонкими шпицями з неіржавної сталі Стакан з мірною шкалою та кришкою для зберігання |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Блендер Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 100 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.