(0) |
| Комплектация | Миксер Измельчитель 0.5 л Крюки для теста 2 шт Венчики 2 шт Стакан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.3 х 18 х 23.4 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24.3 х 21 х 43 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Защита от случайного выпадения насадок Функция Soft Start Крюки для теста из нержавеющей стали Венчик с тонким спицами из нержавеющей стали Стакан с мерной шкалой и крышкой для хранения |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Блендер Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 100 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.