(0) |
Міксер Gorenje M500DCBK
Компанія Gorenje — провідний європейський виробник побутової техніки, який пропонує прекрасно продумані та технологічно досконалі прилади, які спрощують наше життя.
Оптимальний досвід змішування
Ретельно розроблені віночки з нержавіючої сталі та гаки для тесту поставляються разом із ручним міксером. Ідеально підходить для печива, хліба чи збитих вершків.
Висока продуктивність
На панелі керування на верхній панелі міксера розташовані вмикач живлення з вибором швидкості, кнопка турборежиму та фіксатор копистки. З цими міксерами з максимальною потужністю ви гарантовано досягнете потрібних результатів.
Легкість у користуванні
Завдяки спеціальній конструкції ручки міксера за неї зручно триматися, тому гарантований максимальний комфорт і практичність. Оскільки міксер має невелику вагу, користуватися ним дуже легко.
Легке чищення
Насадки й аксесуари можна легко та зручно вимити в посудомийній машині.
| Комплектация | Вінички з нержавіючої сталі Гаки для тіста Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 20 х 8.6 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19.8 х 21.4 х 10 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Ручка регулювання швидкості Кнопка "Турбо" Імпульсна робота Двигун постійного струму для довговічності та економії енергії Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Потужність, Вт | 500 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Метал Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 100 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.