(0) |
Дискова скиборізка в металевому корпусі з великим лезом і регулюванням товщини нарізання від 1 до 15 мм. Знімні деталі забезпечують легке і швидке очищення
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 x 22 x 45 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Дискова скиборізка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 27 х 42 см |
| Додаткові характеристики | Велике лезо з нержавіючої сталі діаметром 190 мм Протиковзні ніжки |
| Вид | Напівавтоматична |
| Комплект постачання | Скиборізка Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 115 см |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Діапазон товщини нарізки | 0-15 мм |
| Діаметр ножа, мм | 190 |
| Заточення ножа | Хвилеподібна |
| Захист | Блокування випадкового увімкнення |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.