(0) |
Заощадити сили та час, що витрачаються на нарізку різних продуктів для сервірування святкового столу або для приготування повсякденних страв, вам допоможе скиборізка Gorenje R 506 E. Леза з нержавіючої сталі, стильний і міцний корпус, виконаний із поєднання металу та пластику, дадуть змогу пристрою прослужити вам довгі роки.
Завдяки лаконічному сучасному дизайну та нейтральній сріблястій колірній гамі ця модель гармонійно доповнить інтер'єр будь-якої кухні. Скиборізка Gorenje R 506 E має потужність 160 Вт і можливістю регулювання товщини нарізки до 15 мм. Гострий ніж швидко та точно підходить для нарізання акуратними скибочками ідеальної товщини не тільки хліб, а й м'ясо, ковбаси, різні сири, різноманітні фрукти, овочі, такі як: помідори, морква, червоний перець, капуста й багато іншого.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 x 38.2 x 26.2 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Вага в упаковці | 5.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Дискова скиборізка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.6 x 40 x 28 см |
| Додаткові характеристики | Нековзна основа Діаметр ножа: 19 см |
| Комплект постачання | Скиборізка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Довжина шнура | 1 м |
| Для приготування | М'яса Овочів і фруктів Сиру та ковбаси Хліба |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Діапазон товщини нарізки | 0-15 мм |
| Діаметр ножа, мм | 190 |
| Заточення ножа | Хвилеподібна |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.