(0) |
Зручне зважуванняЦя корисна функція допомагає точно зважувати інгредієнти. Встановіть миску на ваги і натисніть кнопку тари, щоб обнулити вагу. З цією функцією можна зважувати всі інгредієнти для блюда в одній мисці.
Навантаження до 10 кг Поверхня із загартованого скла витримує навантаження до 10 кілограмів, і вага яскраво відображається на світлодіодному дисплеї.
Максимальна вага зважування 10 кг
Градація 1 г
Одиниці виміру г, кг, фунт, унція
Матеріал корпусу загартоване скло
Елемент живлення 3 х ААА
Габарити 218 х 170 х 20 мм
Вага 0.7 кг
Колір чорний
Тип електронні
Конструкція із плоскою платформою
Тип керування сенсорне
Дисплей РК-дисплей
Функція тарокомпенсації є
Живлення батарейка
Гарантія 12 міс.
| Комплектация | Весы, Инструкция, Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 218 х 170 х 20 мм см |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Колір виробу | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг | 10 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами Кілограми Унції Фунти |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.