(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12 х 34 х 34 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 7.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | RCF |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45 х 44.5 х 16.3 см |
| Додаткові характеристики | Продуктивність за площею (залежно від режиму збирання) (м²) 80 Бак для брудної води 115 мл |
| Тип фільтра | Мікрофільтр |
| Комплект постачання | Робот-пилосос Роликова щітка з мікроволокна: 2 шт Інструмент для очищення Об'єм бака для чистої води Бак для брудної води Зарядна станція |
| Додаткові особливості | Автономне прибирання Датчики перепаду висот Датчик для килимів Управління за допомогою мобільного додатка WLAN Голосовий висновок Лазерна навігаційна система (LiDAR) Таймер: кілька таймерів Режими прибирання: - Вологе прибирання - Автоматичний режим, - Локальний режим |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Акумулятор |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Час повного заряджання | 3 години |
| Технології | Безпека на сходах Побудова карти приміщення Повернення на базу з будь-якої кімнати Продовження прибирання після підзаряджання Розпізнавання забруднень Розпізнавання перешкод Розумна навігація Уникнення килимів під час вологого прибирання |
| Покриття | Ламінат Лінолеум Паркет Плитка |
| Функції зі смартфона | Вибір території/кімнат для прибирання Встановлення віртуальних стін Встановлення на заряджання Встановлення розкладу прибирання Регулювання потужності подавання води |
| Тип вологого прибирання | Вологе прибирання фізичним впливом на підлогу |
| Об'єм контейнера для води | 430 мл |
| Акумулятор | Li-Ion 5200 mAh |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.