(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.7 х 35 х 35 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | RCV |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 46 х 15 см |
| Додаткові характеристики | Продуктивність за площею (залежно від режиму збирання) (м²/год) 85 |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Тип фільтра | Мікрофільтр |
| Комплект постачання | Робот-пилосос Щітка Бічна щітка: 2 шт Фільтр: 2 шт Інструмент для очищення Мийний вузол Серветка (для вібраційного очищувача): 2 шт Сміттєзбірник Об'єм бака для чистої води Зарядна станція |
| Додаткові особливості | Автономне прибирання Датчики перепаду висот Датчик для килимів Управління за допомогою мобільного додатка WLAN Голосовий висновок Лазерна навігаційна система (LiDAR) Дуальний лазер і камера Таймер: кілька таймерів Режими прибирання: - Для сухого прибирання - Вологе прибирання - Комбіноване прибирання (вологе та сухе) - Автоматичний режим - Локальний режим |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.33 |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Час повного заряджання | 4 години |
| Потужність всмоктування | 5000 Па |
| Технології | Безпека на сходах;Побудова карти приміщення;Повернення на базу з будь-якої кімнати;Посилення потужності на килимах;Продовження прибирання після підзаряджання;Розпізнавання перешкод;Розумна навігація |
| Покриття | Килим з низьким ворсом;Ковролін;Ламінат;Лінолеум;Паркет;Плитка |
| Функції зі смартфона | Вибір території/кімнат для прибирання;Встановлення віртуальних стін;Встановлення на заряджання;Встановлення розкладу прибирання;Регулювання потужності подавання води |
| Тип вологого прибирання | Підлогонатирач з крапельним подаванням води |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Об'єм контейнера для води | 240 мл |
| Акумулятор | Li-Ion 5200 mAh |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.