(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.8 х 35 х 35 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.8 х 43.5 х 41.2 см |
| Рівень шуму, дБ | 71-75 |
| Енергоспоживання | 14.4 Вт |
| Комплект постачання | Робот-пилосос Зарядна станція у комплекті Основна щітка: Щетина+гума 2-і потужні бічні щітки |
| Додаткові особливості | Потужна продуктивність - 2600 Па Програми прибирання: точкове прибирання, краї, автоматичний режим (з адаптацією під тип поверхні) Уловлює частинки, такі як рис та шерсть свійських тварин розміром 2–7 мм* |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Сірий |
| Живлення | Від мережі |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.4 |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Час повного заряджання | 1.5 години |
| Технології | Повернення на базу з будь-якої кімнати |
| Покриття | Килим з високим ворсом Килим з низьким ворсом Ковролін Ламінат Лінолеум Паркет Плитка |
| Функції зі смартфона | Вибір режиму руху Вибір території/кімнат для прибирання Встановлення на заряджання Керування рухом робота (замість пульта) |
| Висота подолання порогів | 15 мм |
| Кількість бічних щіток | 2 |
| Режими руху | Не повторює пройдений відрізок |
| Акумулятор | Li-Ion 2600 mAh |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.