(0) |
| Габарити (ВхШхГ) | 61 х 38.3 х 26.8 см |
| Вага | 19.2 кг |
| Вага в упаковці | 21.4 кг |
| Комплектація | Осушувач Кабель живлення Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мобільний |
| Тип керування | Електронне |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Оснащення | Датчик вологості Дисплей Таймер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Основні функції | Захист від дітей Таймер 24 години |
| Споживана потужність, Вт | 780 |
| Рівень шуму, Дб | 46 |
| Габарити в упаковці | 65.5 х 42.8 х 33.2 см |
| Вологовидалення, л/добу | 50 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Максимальна площа приміщення, м² | 125 |
| Клас | Побутовий |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Напруга живлення, В | 220 - 240 |
| Інші особливості | Нагадування про очищення фільтра Безперервний дренаж Легко очисний фільтр Холодоагент R290 Індикатор повного баку |
| Об'єм ємності для збору конденсата, л | 6.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.