(2) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | ChromeCast Google Assistant Google Play Market |
| Енергоспоживання | ≦120 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Комплект постачання | Телевізор Ніжки Пульт дистанційного керування з батарейками Гарантійний талон Інструкція |
| Додатково | Із записом телепередач;Блокування від дітей;Вбудований браузер;Таймер сну;Телетекст |
| Технології | HDR |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 50" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Бездротові можливості | Bluetooth;WI-Fi |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Платформа | GoogleTV |
| ТВ-тюнер | Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Air Play 2;Miracast;Голосовий пошук;Управління за допомогою смартфона |
| Час відгуку | 6 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Тип матриці | DLED |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-T;DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Глянсове |
| VESA | 200x200 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Процесор зображення | Cortex A55x4 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Яскравість | 220+ кд/м² |
| Частота WiFi | 2.4G: 2412–2462 МГц, 5G: 5150–5350 МГц, 5470–5725 МГц |
| Версія Bluetooth | 5,1 |
| Розміри з підставкою | 1111 х 228 х 705 мм |
| Розміри без підставки | 1111 х 83 х 645 мм |
| Вага з підставкою | 8.4 кг |
| Аудіосистема | Dolby Digital Plus |
| Роз'єми (порти) | HDMI - 3 USB - 2 |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.