(0) |
Телевізор з функцією Т2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість і чіткість. Операційна система Android 11.0 завдяки простому та лаконічному інтерфейсу збере весь улюблений контент на домашній сторінці та відкриє доступ до найкращих стрімінгових сервісів та додатків, включаючи YouTube, Netflix та інші. Пульт з функцією указки дозволяє з легкістю керувати цим TV.
Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся і дивіться телевізор із найкращою якістю зображення. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольоропередачу та яскравість зображення. Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіями USB ємністю.
USB для відтворення мультимедійного контенту. Діліться враженнями.
Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера.
HDMI для різних підключень.
Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних дротів. HDMI передає стислі сигнали
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Разъемы: Ethernet HDMI x2 USB x2 Антенный вход x1 (T2) Аудиовыход Mini Jack Способы управления: Eshare Дополнительно: Авто отключение Auto Power Off JPEG/Music/Movie (With AC3) Picture Control (brightness) User Selectable Picture Control AV Stereo Tone Control (bass/treble) |
| Енергоспоживання | ≦55 Вт/ч |
| Рік випуску | 2023 |
| Комплект постачання | Телевизор Ножки Пульт ДУ с батарейками Гарантийный талон Инструкция |
| Додатково | Таймер сну Телетекст |
| Призначення | Дизайнерські Для вітальні У спальню |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 32" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Бездротові можливості | WI-Fi |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Платформа | Android 11.0 |
| ТВ-тюнер | Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Управління за допомогою смартфона |
| Час відгуку | 6 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 7 |
| Тип матриці | DLED |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Глянсове |
| VESA | 100x100 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Контрастність | 4000:1 |
| Підтримувані відеосигнали | МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС |
| Формати | МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС, МР3, ААС, Dolby АС-3, FLAC, Vorbis, АМR -NB, АМR - WВ, LРСМ, JPG, ВМР, РNG |
| Процесор зображення | A55*4 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Яскравість | 170-190 кд/м2 |
| Частота WiFi | 2.4G SKI.W032.2 |
| Розміри з підставкою | 720 x 192 x 463 мм мм |
| Розміри без підставки | 720 x 66 x 422 мм мм |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Аудіосистема | MPEG-1 MPEG-2 (layer 1/2) GAAC Dobly AC3* Dolby Digital Plus* |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.