(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | AI Vision AI Contrast Booster Dolby Vision HDR10+ HLG FilmMaker Mode QLED+ Hands-Free Google Play Store Dolby Atmos DTS Швидке завантаження Запис ефіру (Time Shift) Netflix Apple TV Cast Play Chromecast Голосове керування Hands-Free Сенсор освітлення Відсутність мерехтіння Flicker-Free Дитячий профіль Bluetooth 5 двонаправлений (прийом/передача) |
| Енергоспоживання | 113 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт дистанційного керування з батарейками Кабель живлення Інструкція |
| Додатково | Блокування від дітей Вбудований браузер Таймер сну |
| Призначення | Для вітальні У спальню |
| Технології | HDR |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 55" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Бездротові можливості | Bluetooth WI-Fi |
| Особливі властивості | QLED-телевізор |
| ТВ-тюнер | Супутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Час відгуку | 8 мс (6 мс игровой режим) |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 12 |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-C2 DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Покриття екрана | Матове |
| VESA | 200x200 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 16 ГБ |
| Контрастність | 5000:1 |
| Процесор зображення | Chameleon Extreme 2.0 |
| Кут огляду | 178° / 178° |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Яскравість | 600 nit |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц / 5 ГГц, 802.11 b/g/n/a |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Розміри з підставкою | 772 х 1225 х 266 мм |
| Розміри без підставки | 719 х 1225 х 92 мм |
| Вага з підставкою | 15.1 кг |
| Вага без підставки | 12.2 кг |
| Роз'єми (порти) | 3 x HDMI 2 x USB Композитний 3.5 мм Ethernet-LAN RJ-45 Цифровий аудіовиход Coaxial & Optical |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.