(0) |
24-дюймовий Smart-телевізор з ОС Android, LED-підсвічуванням та роздільною здатністю HD Ready (1366х768). Smart TV від Mystery використовує ОС Android та дає неймовірні можливості у світі онлайн контенту – YouTube, повноцінний браузер, а також велика кількість інших сервісів для розваг та відпочинку. Окремо відмітимо Mystery TV – сервіс онлайн телебачення із 180 каналами.
Телевізор має цифрові тюнери DVB-T2/DVB-T/DVB-C, широкі можливості підключення, а також медіаплеєр з підтримкою великої кількості аудіо та відео форматів. Корпус телевізора виконано з міцного пластику чорного кольору, для управління є дистанційний пульт, а для зручності передбачено таймер відключення. Для монтажу на кронштейні, телевізор отримав отвори стандарту VESA.
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Формат зображення: 16:9 Кількість кольорів 16.7 млн Телетекст/таймер вимкнення |
| Енергоспоживання | У режимі роботи: 36 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт ДК Документація |
| Додатково | Телетекст |
| Призначення | На кухню |
| Діагональ екрана | 24" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Платформа | Android 11.0 |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Miracast |
| Час відгуку | 9.5 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 5 |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Проти відблиску |
| VESA | 100x100 мм |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кут огляду | 178˚ / 178˚ |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Яскравість | 240 кд/м² |
| Розміри з підставкою | 624 x 393 x 118 мм |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Роз'єми (порти) | HDMI х 1 USB 2.0 х 1 Композитний вхід х 1 Аудіовихід 3.5 мм х 1 Аудіовхід 3.5 мм х 1 Коаксіальний цифровий аудіовихід х 1 CI-слот х 1 Антенний вхід х 1 Ethernet х 1 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM, PAL |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.