(0) |
Продуктивна витяжка потужністю 1200 м3/год легко та ефективно впорається з усім зайвим у просторій кухні площею до 25 м2. Периметральний тип втягування забирає повітря з усіх боків, щоб зайві аромати не залишалися в приміщенні.
Витяжка повністю вбудовується у звичайну кухонну шафку. Корпус виготовлений із сталі, покритої високоякісною порошковою фарбою, стійкою до зовнішніх дій. Лаконічний дизайн витяжки гармонійно поєднується з кухнею та в стилі мінімалізм, хай-тек чи модерн.
Легко та зручно вмикайте кнопки підсвічування або вибирайте одну з трьох швидкостей очищення повітря. Увімкніть мінімальний режим, як тільки ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і гаситься, а пара та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
М'яке та яскраве LED підсвічування не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок або романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу на кухні!
| Гарантия | 5 років |
| Вага | 5 кг кг |
| Вага в упаковці | 6 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 280х700х200 см |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 150 мм см |
| Кількість/потужність моторів | 1 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодна лампа |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Гарантійний талон Комплект монтажний Зворотній клапан |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.