(0) |
| Бренд | HANSA |
| Вага | 12,9 кг |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр повітропроводу | 150 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | галогенні лампи: 2х20 |
| Тип фільтра | металевий |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Продуктивність, куб.м/год | 400 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.