(0) |
ELEYUS Cyclon 700 50 IS+WH – телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна із новинок 2019 року.
Продуктивність витяжки становить 700 м3/год, що дозволяє очищати повітря на кухні площею до 18 м2. Крім того, доступний режим рециркуляції повітря. Для його забезпечення необхідно оснастити витяжку двома фільтрами ELEYUS FW E-14 та залишити вільним вихід повітря на кухню.
Витяжка має дві галогенні лампи потужністю 35 Вт кожна. Механічне клавішне керування витяжкою просте, зручне та надійне. На корпусі розташовані дві клавіші - перемикач швидкостей (2 швидкості) та клавіша увімкнення/вимкнення світла.
Корпус витяжки ELEYUS Cyclon 700 50 IS+WH є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дозволяє легко монтувати його у стандартний модуль для техніки, що вбудовується. Капюшон представлений розміром 50 см. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У нашій продукції ми використовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмінними рисами яких є відсутність мастила та легкий хід панелі.
Як на всю продукцію ТМ ELEYUS, на кухонну витяжку ELEYUS Cyclon 700 50 IS+WH надається гарантія 5 років.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.42 кг |
| Вага в упаковці | 6.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.7 x 49.6 x 30-45 см |
| Ширина, см | 49.6 |
| Глибина, см | 30-45 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галоген |
| Тип фільтра | Алюмінієвий-жироуловлюючий |
| Комплект постачання | Посібник з експлуатації Продукт Гарантійний талон Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø150мм на Ø120мм |
| Тип монтажу | У шафу |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 18 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 17.7 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62.1 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.