(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.8 кг |
| Вага в упаковці | 6.88 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 62 х 37 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Глибина, см | 30.8-49.8 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Пластмасовий перехідник 120 мм Зворотній клапан Монтажні шурупи та дюбелі Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 18.1 |
| Продуктивність, куб.м/год | 650 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.