(0) |
Кухонна витяжка ELEYUS Focus 1000 від українського бренда ELEYUS — це широкий функціонал і вдале доповнення до будь-якого інтер'єру, що неодмінно стане його перлиною. Панель із загартованого скла на металевому корпусі створює відчуття бездоганного стилю й потішить поціновувачів сучасної футуристичної техніки. Прикрасивши свій будинок кухонною витяжкою ELEYUS Focus 1000, ви подаруєте їй неповторність і витонченість, насолоджуючись водночас чистим і свіжим повітрям у колі рідних.
Продуктивність витяжки ELEYUS Focus 1000 на 1000 м³/год дасть змогу із легкістю очистити приміщення кухні від пари, запаху та диму, а сучасний периметральний тип втягування дасть змогу забрати забруднене повітря знизу витяжки, а також із боків і з-під стелі. Якщо у вашій кухні утруднене під'єднання до вентиляційної шахти або шахти взагалі нема — режим рециркуляції прекрасно впорається з очищенням повітря без потреби його відведення назовні. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E14 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення.
Витяжка обладнана двома галогенними лампами, які вирізняються своєю довговічністю й приємним світлом. Лампи м'яко й ефективно висвітлять вашу кухню без неприємного впливу на зір. Фасад із загартованого скла з дзеркальним ефектом не тільки надає витяжці досконалого вигляду, але й робить догляд за нею простим. Усі витяжки ТМ ELEYUS фарбуються високоякісною порошковою фарбою, яка не тільки створює естетичне та стійке полімерне покриття, але й надійно захищає метал від корозії й робить його максимально довговічним. Механічне керування витяжки ELEYUS Focus 1000 є простим, зрозумілим у використанні та надійним, тому прослужить вам багато років, як і сама витяжка.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS, на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.2 кг |
| Вага в упаковці | 10.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 63 х 47 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Глибина, см | 36 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/270 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа: 2 х 35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø 150 мм на Ø 120 мм Монтажний комплект Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 73-96.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 58.9 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.