(0) |
Кухонна витяжка ELEYUS Focus 700 50 IS + BL від українського бренда ELEYUS — це широкий функціонал і вдале доповнення до будь-якого інтер'єру, що неодмінно стане його перлиною. Панель із загартованого скла на металевому корпусі створює відчуття бездоганного стилю й потішить поціновувачів сучасної футуристичної техніки. Прикрасивши свій будинок кухонною витяжкою ELEYUS Focus 700 50 IS + BL, ви подаруєте їй неповторність і витонченість, насолоджуючись водночас чистим і свіжим повітрям у колі рідних.
Продуктивність витяжки ELEYUS Focus 700 50 IS + BL у 700 м³/год дасть нагоду із легкістю очистити приміщення кухні від пари, запаху та диму, а сучасний периметральний тип втягування дасть нагоду забрати забруднене повітря знизу витяжки, а також із боків і з-під стелі. Якщо у вашій кухні утруднене під'єднання до вентиляційної шахти або шахти взагалі нема — режим рециркуляції прекрасно впорається з очищенням повітря без потреби його відведення назовні. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E14 і залишити вільний вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Витяжка обладнана двома галогенними лампами, які вирізняються своєю довговічністю й приємним світлом. Лампи м'яко й ефективно висвітлять вашу кухню без неприємного впливу на зір. Фасад із загартованого скла з дзеркальним ефектом не тільки надає витяжці досконалого вигляду, але й робить догляд за нею простим. Усі витяжки ТМ ELEYUS фарбуються високоякісною порошковою фарбою, яка не тільки створює естетичне та стійке полімерне покриття, але й надійно захищає метал від корозії й робить його максимально довговічним. Механічне керування витяжки ELEYUS Focus 700 50 IS + BL є простим, зрозумілим у використанні та надійним, тому слугуватиме вам багато років, як і сама витяжка.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.1 кг |
| Вага в упаковці | 9.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 46.5 х 53 х 38 см |
| Ширина, см | 50 |
| Глибина, см | 36 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа, 2х35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий-жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Посібник з експлуатації Гарантійний талон Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з діаметром 150 мм на 120 мм Монтажні шурупи та дюбелі |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 73-96.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 58.9 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 38.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.