(0) |
Попрощайтеся з димом, парою і неприємними запахами
Продуктивна турбіна потужністю 1200 м³/год легко та ефективно впорається з усім лишнім у просторій кухні площею не більше 30 м². Вмикайте витяжку до початку готування, залишіть працювати ще на 5 хвилин, поки накриваєте на стіл, і насолоджуйтесь свіжим повітрям!
Елегантне та стильне доповнення кухні
У витяжці поєдналися довговічна нержавіюча сталь з міцним і красивим гартованим склом, які чудово доповнять і класичний, і сучасний інтер’єр. Фронтальна панель з гартованого скла має гладеньку плоску поверхню, створену для легкого очищення. Корпус з нержавіючої сталі не тільки стійкий до вологи та високих температур, а й гармонійно поєднується з іншою побутовою технікою.
Т-подібна конструкція
Дизайн витяжки один з найбільш ефективних, коли потрібно впоратися з димом, парою і неприємними запахами. Нижня частина з алюмінієвими фільтрами повністю охоплює варильну поверхню і швидко поглинає зайве на кухні.
Сенсорне керування
Вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря, вмикайте підсвітку чи встановлюйте таймер. Всі функції ви можете налаштувати легким дотиком до сенсорної панелі або керувати на відстані пультом дистанційного управління.
Таймер
Вмикайте таймер на будь-якій швидкості і залишіть його працювати, поки накриваєте на стіл. Витяжка буде очищувати повітря ще 5 хвилин, а потім автоматично вимкнеться. Чисте повітря без зайвих зусиль!
LED-підсвітка
LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E15100 та виведіть повітропровід в простір кухні.
5 років гарантії
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.8 кг |
| Вага в упаковці | 7.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Пульт ДК Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 60 x 98 x 50 см |
| Ширина, см | 90 |
| Глибина, см | 46.7 |
| Оснащення | З дисплеєм З таймером Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2х1.5 Вт |
| Тип фільтра | П'ятишаровий алюмінієвий фільтр |
| Комплект постачання | Витяжка Керівництво з експлуатації Гарантійний талон Зворотній клапан Пластмасовий перехідник патрубка з 150 мм на 120 мм Монтажні шурупи та дюбелі Пульт ДК |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 56-81 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 66 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.