(0) |
(0) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Додаткові характеристики | Эффективность фильтрации жира: 65,1 % Тиск (Па): 540 Клас споживання електроенергії: B Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 (індукція) - 650 (газ) мм |
| Ширина, см | 70 |
| Діаметр повітропроводу | 150 мм см |
| Кількість/потужність моторів | 250 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 + інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED стрічка 1х3 Вт (А52) - LED стрічка 2х3 Вт (А70) |
| Тип фільтра | 112.0016.755 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 47 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.