(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 25.7 кг |
| Вага в упаковці | 35.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 76.5 х 66 х 46 / 30.5 х 28.5 х 62.5 см |
| Додаткові характеристики | Електронні кнопки Soft touch з LED-дисплеєм Функція периметричного всмоктування Металевий фільтр придатний для миття в посудомийній машині Клас енергоспоживання: B |
| Ширина, см | 70 |
| Глибина, см | 60 |
| Оснащення | З дисплеєм |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/0.392 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 4 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Металевий Вугільний |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 98.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1250 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 73 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 73 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.