(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 25,5 кг |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 100 × 87 × 50 см |
| Додаткові характеристики | Виконання : Чорне скло / нержавіюча сталь з ефектом Anti touch Тип побутової техніки : Острівна витяжка з функцією периметричного всмоктування витяжка-/рециркуляція Режими роботи : Витяжна вентиляція / режим рециркуляції Управління : Електрон з програматором Intelligent System Клас енергоспоживання : A |
| Ширина, см | 90 |
| Глибина, см | 81,5 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/383 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED (2х1,5 Вт) |
| Тип фільтра | Металевий фільтр, придатний для миття в посудомийній машині, 2 вугільні |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 98,5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1250 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 73 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 68 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.