(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 18 кг |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49 × 65,5 × 48 см |
| Додаткові характеристики | Виконання - Біле скло / нержавіюча сталь з ефектом Anti touch Тип побутової техніки - Настінна витяжка Периметричне всмоктування Air Power 3 – витяжка- / рециркуляція, таймер Режими роботи - Витяжна вентиляція / режим рециркуляції Керування - Електронне сенсорне управління з програматором Intelligent System Дисплей - LED-дисплей Клас енергоспоживання - A Клас ефективності сушіння - 1 x мотор Тип освітлення - 2 x LED |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 37,5 |
| Оснащення | З дисплеєм Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/0.234 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED (2х2 Вт) |
| Тип фільтра | Металевий фільтр, придатний для миття в посудомийній машині/2 вугільних |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 38 -116 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1250 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 72 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 61 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.