(0) |
| Гарантия | 24 місяці гарантії від продавця |
| Вага | 30 кг |
| Вага в упаковці | 33.00000000 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Пульт ДК |
| Ширина, см | 100 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | светодиодные лампы ( 1 × 8 Вт) |
| Тип фільтра | жировой/угольный опционально |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 24,0-43,5 × 100,0 × 65,5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1250 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 73 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.