(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Тип керування | Кнопкове |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 120 мм см |
| Кількість/потужність моторів | 1 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2x1 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Продуктивність, куб.м/год | 500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.