(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.3 кг |
| Вага в упаковці | 7.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 62 х 53 см |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 50 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/110 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2 х 1 Вт |
| Тип фільтра | Вугільний |
| Комплект постачання | Витяжка Гнучкий повітропровід 1.2 м Фільтр вугільний |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Висота, см | 15.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 400 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.