(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Електронне Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 80 х 65 х 30 см |
| Додаткові характеристики | Клас енергоспоживання: A Відповідний вугільний фільтр: CFC0140343 Вугільний фільтр з функцією регенерації: CFC0162221 |
| Ширина, см | 59.8 |
| Глибина, см | 25 |
| Оснащення | З дисплеєм З таймером З турборежимом |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/230 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип освітлення | Стрічка LED 1 x 3 Вт (3500 K) |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жиропоглинальний фільтр Вугільний фільтр (опція) |
| Комплект постачання | Кухонна витяжка Алюмінієвий жировий фільтр Димохід Елементи монтажу Інструкція з експлуатації + Схема монтажу |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 65.5-99 |
| Продуктивність, куб.м/год | 680 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 64 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 51 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.