(0) |
Кухонна витяжка ELICA ERA C BL/A/52 - це повновлаштована витяжка, виконана в чорному кольорі.
Її ширина становить 60 см. Вона має продуктивність 900 м³/год і оснащена потужним мотором потужністю 146 Вт.
Ця витяжка керується за допомогою кнопок. Вона може працювати в режимах відведення повітря чи рециркуляції повітря.
Для з'єднання з повітроводом використовується діаметр повітроводу 120 мм.
Жировий фільтр витяжки виконаний із алюмінію. Вона не обладнана температурним датчиком.
Максимальний рівень шуму, який робить дана витяжка, становить 66 дБ.
Висвітлення витяжки здійснюється за допомогою LED ламп.
Її габаритні розміри становлять: висота – 177 мм, глибина – 300 мм, ширина – 535 мм.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5,8 кг |
| Вага в упаковці | 6,4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 32,4 х 58 см |
| Ширина, см | 53.5 |
| Глибина, см | 30 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/146 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (жировий) |
| Комплект постачання | Гарантійний талон Інструкція Монтажний комплект |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Метал |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 17,7 |
| Продуктивність, куб.м/год | 900 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 66 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.