(0) |
Відкрийте для себе вбудовані витяжки Elica, в яких поєднуються висока якість та ексклюзивний дизайн. FOLD - це поєднання надійності та функціональності, високої продуктивності та енергозберігаючого LED освітлення. З'ємний корпус та жировий фільтр можна мити в посудомийній машині за низьких темпратур. Висока продуктивність очистить навіть велике приміщення або кухню-студію.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 60 х 35 см |
| Ширина, см | 52 |
| Глибина, см | 28.3 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х180 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Гарантійний талон Інструкція Монтажний комплект |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 25.1 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 66 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.