(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.9 кг |
| Вага в упаковці | 11.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.5 х 64 х 42.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Глибина, см | 29 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/280 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (жировий) |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 33.9 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1400 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.