(0) |
Передове рішення для вбудованої моделі LANE B BL MAT/A/72, стиль якої нагадує дизайнерські рішення для кухні, де жодна деталь не випадкова. Елегантна кухонна витяжка з освітленням у вигляді LED стрічки. Витяжка Lane має оптимальні робочі параметри завдяки системі периметрального всмоктування, що підвищує поверхню витяжки.
Легкість монтажу, для якого потрібно кілька хвилин, робить систему Lane розумним вибором для тих, хто шукає прості, але високоякісні рішення. Ця витяжка, що встановлюється цілком у підвісну шафу, забезпечує конструкцію повністю урівень з меблями для кухонь лінійного дизайну. Lane, крім того, гарантує оптимальне і рівномірне освітлення варильної поверхні завдяки винесеному вперед підсвічуванню.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.2 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51.6 х 74 х 33.8 см |
| Ширина, см | 80 |
| Глибина, см | 28.2 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х147 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 33.8 |
| Продуктивність, куб.м/год | 900 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 61 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.