(0) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Клас енергоспоживання: D Відповідний вугільний фільтр : CFC0140343 Вугільний фільтр з функцією регенерації: CFC0162221 |
| Ширина, см | 71.4 |
| Глибина, см | 28.3 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 14.9 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/140 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Стрічка LED 1 x 7 Вт (3500 K) |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр Вугільний фільтр (опція) |
| Комплект постачання | Кухонна витяжка Elica LANE B Алюмінієвий жиропоглинальний фільтр Елементи монтажу Інструкція користувача + Схема монтажу |
| Тип монтажу | Пристінний У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 32.2 |
| Продуктивність, куб.м/год | 395 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.