(0) |
Дизайн та інновація насамперед! Задуми, спрямовані на те, щоб зробити повітря чистим у всіх будинках світу. Вишукані матеріали та прогресивні технології укупі з безперервним пошуком і експериментуванням — це сутність бренда Elica.
Витяжка LOL BL/A/60 MOON EDITION обладнана потужним мотором і має продуктивність 1200 кубометрів на годину. Ці характеристики гарантують якісну роботу витяжки та чисте повітря в приміщенні.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 15.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.6 х 37.4 х 64.5 см |
| Ширина, см | 59.8 |
| Глибина, см | 45 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/205 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (жировий) |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплек Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 108.4 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.