(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8.4 кг |
| Вага в упаковці | 9.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54 х 64 х 23 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 48 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2x1.5 W |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (жировий) |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон Короб (регульований за висотою) Жировий фільтр 5-ти шаровий Зворотній клапан |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Емаль |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 57.3-90 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.