(0) |
Компанія Interline пропонує побутову техніку ексклюзивної якості, оскільки її виробництво ведеться на лініях, сконструйованих з урахуванням останніх технологічних досягнень.
Усі виробничі потужності відповідають вимогам:
Витяжка INTERLINE SHARK PLUS BL/S A/60 здатна очистити за годину 1000 куб. м повітря. До того ж, модель обладнана механічним керуванням і LED-освітленням.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.7 кг |
| Вага в упаковці | 7.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.5 х 64 х 32.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 31.1 - 47.8 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 x 230 Вт Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | LED 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон Жировий фільтр 3-х шаровий Зворотній клапан |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 28.6 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 59 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.