(0) |
| Бренд | PERFELLI |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.2 кг |
| Вага в упаковці | 6.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 x 63.5 x 20.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 30.2-46.7 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/80 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | 2х1.5W LED |
| Тип фільтра | Жировий 3-шаровий алюмінієвий фільтр |
| Комплект постачання | Витяжка Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур з вилкою Енергокарта |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 16 |
| Продуктивність, куб.м/год | 500 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 56 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.