(0) |
Одним із найбільших досягнень команди інженерів-розробників Eleyus сміливо можна вважати телескопічну кухонну витяжку Storm 700 50 BG, адже саме в ній поєдналися найвища якість і функціональність, бездоганний стиль і простота у використанні.
Телескопічна кухонна витяжка Storm 700 50 BG має широку низку переваг, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого покупця. Важливою деталлю є те, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, а це дасть змогу без зусиль вмонтувати витяжку в стандартну шафку для вбудованої техніки. Але що найбільш дивовижно, конструкторам Eleyus вдалося помістити в настільки компактний корпус високопотужну турбіну продуктивністю 700 м³/год, що не має аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок.
Телескопічна панель із надійним і сучасним висувним механізмом забезпечить додаткове втягування і прикрасить кухню будь-якого стилю й дизайну. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмітними рисами яких є нульове потрапляння на них жиру та легкий рух панелі.
Кухонна витяжка Storm 700 50 BG пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що не тільки надає їй привабливий зовнішній вигляд, але й захищає метал від корозії й робить його надзвичайно довговічним. Витяжка Storm 700 50 BG обладнана двома галогенними лампами, вмикати й вимикати які можна не тільки за допомогою головного вимикача, але й висуванням панелі. Також варто зазначити, що користуватися освітленням ви можете без потреби вмикати сам пристрій.
Кухонна витяжка Storm 700 50 BG може працювати як у режимі відведення повітря, так і в режимі рециркуляції. Саме останній назавжди розв'яже проблему очищення повітря в приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами Eleyus FW — E14 і зробити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17,8х50х27,6-45 см |
| Вага | 7.0000 кг |
| Вага в упаковці | 8.0000 кг |
| Тип | Телескопічна |
| Серия | Storm |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина, см | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 49.5 - 60.9 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15.0000 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3.0000 |
| Тип освітлення | галоген: 2х35 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий, вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка кухонна Посібник з експлуатації Гарантійний талон Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø 150 мм на Ø 120 мм Монтажні гвинти |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.