(0) |
Витяжка MINOLA HK 6214 WH 700 LED повністю відповідає вимогам сучасних кухонних приміщень, демонструючи ефективну роботу без негативних відтінків. Стильний дизайн виділяє її з потоку інших, кнопкове керування дає змогу забути про складнощі та забобони.
Три режими швидкості купольної витяжки MINOLA дають змогу легко регулювати необхідну потужність залежно від кулінарного процесу під час приготування улюблених страв.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 57.3-92.3 x 59.5 x 48.3 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.1 x 64.8 x 54.2 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 52 - 61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Мікрофіша Гофра (пластикова) Енергокарта Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.