(0) |
Дизайн та інновація насамперед! Задуми, спрямовані на те, щоби зробити повітря чистим у всіх будинках світу. Вишукані матеріали та передові технології разом із безперервним пошуком та експериментуванням – це сутність бренду Elica.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.2 х 51.4 х 28.3 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 55 х 32 см |
| Додаткові характеристики | Производительность в точке IEC: 631 м3/ч |
| Ширина, см | 51.4 |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Оснащення | З високотехнологічною турбіною З дисплеєм З таймером З турборежимом Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Жироулавливающий алюминиевый |
| Продуктивність, куб. м/год | 900 |
| Комплект постачання | Инструкция Монтажный комплект Обратный клапан. |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 25 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.