(0) |
Hansa — це добре відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у понад 20 країнах, який також є брендом, якому найбільше віддається перевага, на ринках Східної Європи. Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки допоміг нам розробити широкий і різноманітний асортимент побутової техніки, який задовольняє потреби мільйонів споживачів із погляду дизайну та технологій.
Побутова техніка Hansa допомагає створити комфортну та затишну кухню. Наша продукція має стильний та сучасний вигляд не тільки через унікальний дизайн, але й завдяки ретельному підбору високоякісних матеріалів для виробництва техніки.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.4 х 60 х 30.5-42.5 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 64.5 х 40 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 2 х 260 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи, 2 х 20 Вт |
| Тип фільтра | Жировий алюмінієвий Вугільний (в комплект не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 375 |
| Комплект постачання | Витяжка Фільтр жировий: 2 шт Інструкція Гарантійний талон Шнур електроживлення з вилкою |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.