(0) |
Основні характеристики
Основною перевагою телескопічного типу витяжок є її компактність, ергономічність та висока продуктивність. Perfelli TL 6316 WH 700 LED стане надійною помічницею на вашій кухні у боротьбі із супутніми запахами у процесі приготування страв. Її продуктивність складає 700 м3/год. Мотор потужністю 70 Вт та інші внутрішні деталі надійно захищає від забруднення алюмінієвий фільтр, який покликаний уловлювати частинки жиру та утримувати їх на своїй поверхні. При досить високій продуктивності витяжка Perfelli TL 6316 WH 700 LED має невисокий рівень шуму 60-63 Дб.
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
Витяжка обладнана алюмінієвим фільтром.
Дизайн
Телескопічна витяжка Perfelli TL 6316 WH 700 LEDспроєктована таким чином, що більша частина її конструкції ховається в навісну кухонну шафу. Очевидною залишається тільки висувна панель, яка задіюється під час роботи та виглядає дуже стильно. Цей тип витяжки ідеально впишеться у сучасний інтер'єр. Ширина приладу складає 60 см - це універсальний розмір, який підходить для розміщення над варильною поверхнею приблизно такого ж розміру.
Освітлення та швидкості роботи
Витяжці Perfelli TL 6316 WH 700 LED доступне триступеневі регулювання швидкостей. Максимальна швидкість дозволяє швидко впоратися з інтенсивними випарами або задимленням кімнати. Освітлення представлене 1 LED лампою на 4 Вт, яка добре справляється з освітленням робочої зони без значних витрат електроенергії.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.6 х 59.8 х 28.4-47.8 см |
| Вага | 6.14 кг |
| Вага в упаковці | 6.95 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.2 х 66 х 23 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал витяжки: фарбований метал |
| Ширина, см | 59.8 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/70 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 х 4 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр з неіржавкою перфорацією |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Енергокарта Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.